Svítící písmena

Svítící písmena

Pokud jste si mysleli, že už víte vše o dekoracích na svatbu nebo večírek, tak zdaleka to vše nebylo. Svítící písmena ve velikém formátu jsou novinkou v odvětví dekorací a doplňků. Jejich unikátnost je nejen ve velikosti, ale také technologii. Díky RGB RED žárovkách jsou schopny měnit různé barvy.

Svítící písmena a jejich využití

Svítící písmena mají široké spektrum využití. Bezpochyby budou patřit k originálním dekoracím na vaší svatbě, například jako počáteční písmena jmen novomanželů. Během dne můžou skvěle sloužit jako pozadí pro focení a večer efektně svítit na pozadí tanečního parketu. Ze svítících písmen můžete také vytvořit oblíbené MR & MRS. Jako první firma s nimi přišla na český a slovenský trh KL Events, která také zajišťuje jejich pronájem . Svítící písmena si vyrábějí sami a jejich velikost dosahuje něco málo přes 150 cm.

svítící písmena

K čemu všemu je ještě možné svítící písmena využít? Kromě již zmiňované dekorace na svatbu určitě skvěle ozdobí i narozeninovou party. Koupit či zapůjčit si můžete celé sady, nejen jednotlivá písmena. Je to dekorace, která bude vypadat nejen efektně na fotografiích, ale dodá též úžasnou a romantickou atmosféru. Pokud plánujete firemní večírek například k výročí založení firmy a chcete pořádný wow efekt, svítící písmena jsou ideálním nápadem. Je to neotřelé, u nás ještě ne tolik profláknuté, tudíž s tím uděláte hodně velikou parádu.

 

 

Obří svítící písmena

 

Svítících písmen můžete mít kolik si jen budete přát. Dokážou například skvěle rozsvítit nebo vyznačit cestu na garden party. Již zmiňovaná rozmanitá barevnost svícení dodává unikátní efekt, ze kterého budou všichni unešení. Kromě pronájmu si lze svítící písmena i zakoupit. A tak si svoji dekoraci můžete ponechat jako vzpomínku a umístit je jako originální doplněk do vašeho interiéru. Vzhledem k tomu, že se nabídka stále rozrůstá, jsou například na trhu k dostání i vintage kousky, které budou vypadat originálně právě následně ve vašem bytě, domě, či na zahradě.

svítící písmena

ROZHOVOR S PŮJČOVNOU SVÍTÍCÍ PÍSMENA

1) Světelné dekorace na svatbách jsou stále oblíbené. Proč a v čem je podle vás jejich kouzlo?

Rozhodně to krásně dokreslí atmosféru celé svatby. Naše písmena, symboly a svítící žárovkové řetězy nejen pěkně rozzáří prostor, ale udělají zároveň i moc hezkou atmosféru. Pokud si novomanželé vytvoří z našich písmen své iniciály , stane se to i jejich osobní dekorací a skvělým prvkem pro svatební focení. 

 

2) Dají se písmena použít venku i uvnitř?

Samozřejmě dají. Naše svítící dekorace vyniknou nejlépe, když se setmí. A co může být romantičtějšího než zatančit si svůj první tanec pod baldachýnem vytvořeným z našich žárovkových řetězů ? To si pak připadáte jako pod hvězdnou oblohou 🙂

 

3) Liší se nějak jejich použití v létě a v zimě?

Při letních svatbách (ty jsou stále nejpopulárnější) se naše dekorace umísťují hlavně do zahrad, na terasy a do venkovních altánů a stanů. 

Na zimních svatbách zase krásně osvítí vnitřní prostory jako je taneční parket, foyer, slavnostní tabule atd. 

Zkrátka to nejlíp vystihne naše moto: Sestavíme cokoliv, zasvítíme kdekoliv 🙂

 

4) Co konkrétně nabízíte právě vy, jaké zboží a služby?

Naše firma je primárně půjčovna. Snoubenci si nejčastěji pronajímají 90cm písmena a symboly na elektřinu, 30cm písmena a symboly na baterie

, různé spojené nápisy (například Bar, Love) a naše žárovkové řetězy. Jako novinku máme neonové nápisy a neonová písmena.

Stále více lidí si chce vytvořit z písmenek nějaké (ideálně české) zajímavé slovo. Jako je například LÁSKA, RADOST a podobně. V nabídce máme totiž i háčky a čárky, takže nic není problém. Nebo si například snoubenci vytvářejí z našich písmen svatební hashtag nebo nové příjmení.

K prodeji pak nabízíme 23cm kovová písmena na baterie. Ty jsou vhodná například jako lampička do dětského pokojíku nebo jako nevšední dekorace do vašeho bytu. 

Realizujeme také dopravu, instalaci a poradenství. Snažíme se snoubencům nabídnout full servis, aby jejich svatba byla přesně dle jejich představ.😊

 

5) Jsou i v této oblasti nějaké trendy? Pokud ano, co se chystá na sezónu 2023?

Od minulého roku máme jako novinku neonové nápisy, neonová písmena  a neonové číslice . Z nápisů máme například velmi populární neonový nápis Láska nebo Let´s party. U těch je dokonce možnost nastavitelnosti různých barev. Z neonových písmen si můžou snoubenci vytvořit opět své iniciály nebo celá jména či příjmení a číslice jsou ideální na oslavy a výročí.

 

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Další články se svatební tématikou zde:

 

 

| Žádný komentář »