Svatební veletrhy

Svatební veletrhy

Co se vám vybaví, kdy zaslechnete výraz „svatební veletrhy“? Ženichovi se možný zježí chlupy při představě celodenního prohlížení svatebních šatů, a protáhne tak obličej. Zato nevěsta si při představě desítek až stovek obchodů představí krásný den ve společnosti své maminky nebo kamarádek. Stojí svatební veletrhy za to, abyste jim věnovali svoji pozornost? Co vás tam vlastně čeká? Máme pro vás čtyři důvody, proč byste o svatebních veletrzích a vaší účasti na nich měli alespoň uvažovat.

Svatební veletrhy

Co mě tam čeká

Co na vás čeká, když se na svatební veletrh vydáte? I když má každý z nich svoje specifika, obecně se jedná o desítky až stovky malých obchodů na jednom místě s jednotným zaměřením: svatba. Najdete zde výrobce a prodejce svatebních prstenů, šperků a bižuterie, svatebních bot pro nevěsty i ženichy, svatebních šatů i obleků, svatebního spodního prádla, kosmetických doplňků, svatebních oznámení nebo svatebních dortů a zákusků.

Narazíte zde i na profesionální kadeřníky a kadeřnice specializující se na svatební účesy, make-up artisty, svatební agentury zastřešující svatbu na klíč od A po Z nebo výrobce či pronajímatele židlí a stolů pro svatební hostinu a zábavu. Své služby tady prezentují i profesionální DJs na svatbu, kteří se postarají o to, aby byla hudba na svatbu namíchaná přímo pro vás.

Svatební veletrhy

Čtyři důvody, proč na veletrh zajít

Jaké jsou důvody pro to, abyste v ideálním případě společně na svatební veletrh zašli? Zmíníme se alespoň o čtyřech z nich.

  • Šetříte čas–díky návštěvě svatebního veletrhu nemusíte objíždět krejčího, kadeřníky, výrobce šperků, květinářství a podobně. Vše máte na jednom místě. Poctivé je však říct, že zejména pro ženicha může být návštěva veletrhu vysilující. Stojí tedy za to se na to dopředu připravit a myslet při tom na psychický odpočinek.
  • Vše si můžete osahat – ať už se jedná o šaty, šperky, boty nebo cokoli jiného, na vše si můžete sáhnout a rozhodnout se pro materiál, který vám nejvíce vyhovuje.
  • Využijte slev – svatební veletrhy jsou místa, kde se stoprocentně setkáte s výhodnými slevami. Můžete je využít a v důsledku nakonec zajímavě ušetřit.
  • Nechte se inspirovat – díky návštěvě svatebního veletrhu narazíte na spoustu tipů, které si můžete pro realizaci vlastní svatby odnést. Může jít o druh šatů, svatební výzdoby, květiny nebo i kontakt na firmu, se kterou byste spolupráci chtěli vyzkoušet.

Ať už se na svatební veletrh vydáte společně nebo vyšlete jen svoji polovičku, jednoznačně jde o čas, kterého nebudete litovat. Při minimální investici se můžete domů vrátit s tím, že máte pro svoji svatbu zařízené téměř všechno. A i kdybyste nekoupili žádné zboží nebo službu, můžete si zdarma odnést inspiraci – pro to, co byste na vlastní svatbě určitě chtěli, nebo naopak nikdy nechtěli.

Svatební veletrhy

 

| Žádný komentář »