Svatební noviny

Svatební noviny

Zamysleli jste se někdy nad svatebními novinami, jako nad možným druhem zábavy pro svatebčany? Nebo jako na hezkou vzpomínku z vašeho úžasného dne?

Obě varianty v tomto případě jsou skvělým nápadem a čím dál častěji je na svatbách najdete. Ano, příprava je pro tento druh zábavy pracnější, ale výsledek po tom stojí za to. Pokud ještě váháte, proč do svatebních novin jít, zde je několik tipů pro:

– Znáte tu dlouho prodlevu, kdy novomanželé mají svatební focení? Ano, to je nejdelší prodleva, která na svatbě nejčastěji bývá a je to i krizový bod, kdy může dojít k rozpadu zábavy. Svatební noviny pomohou hosty na chvíli zabavit.

– Vzpomínka na váš krásný den. Každý z hostů tak má možnost si něco odnést.

– Informativní charakter novin. Do novin můžete dát zajímavé informace, ať už o vás, jako páru, tak jednotlivě o ženichovi a nevěstě. Dále tam může být například program svatebního dne apod.

Jak by takové noviny měly správně vypadat?

Přesný návod neexistuje a je to čistě na vaší fantazii. Inspirací na internetu můžete nalézt mnoho. Někdo preferuje standartní velikost a černobílý tisk. Nicméně lze vytvořit i A5 formát a tisk udělat barevný.

Svatební noviny

Inspirace ze zahraničí

Co vytisknout do svatebních novin?

Tak tady se také fantazii meze nekladou. Můžete cokoli, o čem si myslíte, že pobaví vaše hosty. Od popisu prvního setkání, přes veselé historky z dětství nebo i žádost o ruku.

Někdo doplňuje svatební noviny například kvízy nebo jinými rébusy. Můžete pojmout jako soutěž a za vyluštění nabídnout nějakou odměnu, například „panáka s nevěstou“.

Vtipy s manželskou tématikou také pobaví, stejně tak jako slovník manželky a manžela.

Určitě do svatebních novin zahrňte praktické informace, jako jsou harmonogram svatebního dne, nebo zasedací pořádek či svatební menu. Takové informace všichni jistě ocení a budou mít hlavně přehled o tom, co se děje a bude dít.

Pokud se rozhodne pro sestavení svatebních novin, určitě se nechte inspirovat a vyzobejte různé tipy na internetu. My pro vás takový tip máme přímo tady a jeho náhled naleznete na tomto odkazu….

Svatební noviny

Svatební noviny

Sledujte nás na Pinterestu:

Další články se svatební tématikou zde:

| Žádný komentář »