ROZHOVOR S PŮJČOVNOU SVÍTÍCÍ PÍSMENA

ROZHOVOR S PŮJČOVNOU SVÍTÍCÍ PÍSMENA

1) Světelné dekorace na svatbách jsou stále oblíbené. Proč a v čem je podle vás jejich kouzlo?

Rozhodně to krásně dokreslí atmosféru celé svatby. Naše písmena, symboly a svítící žárovkové řetězy nejen pěkně rozzáří prostor, ale udělají zároveň i moc hezkou atmosféru. Pokud si novomanželé vytvoří z našich písmen své iniciály , stane se to i jejich osobní dekorací a skvělým prvkem pro svatební focení. 

 

2) Dají se písmena použít venku i uvnitř?

Samozřejmě dají. Naše svítící dekorace vyniknou nejlépe, když se setmí. A co může být romantičtějšího než zatančit si svůj první tanec pod baldachýnem vytvořeným z našich žárovkových řetězů ? To si pak připadáte jako pod hvězdnou oblohou 🙂

 

3) Liší se nějak jejich použití v létě a v zimě?

Při letních svatbách (ty jsou stále nejpopulárnější) se naše dekorace umísťují hlavně do zahrad, na terasy a do venkovních altánů a stanů. 

Na zimních svatbách zase krásně osvítí vnitřní prostory jako je taneční parket, foyer, slavnostní tabule atd. 

Zkrátka to nejlíp vystihne naše moto: Sestavíme cokoliv, zasvítíme kdekoliv 🙂

svítící písmena

 

4) Co konkrétně nabízíte právě vy, jaké zboží a služby?

Naše firma je primárně půjčovna. Snoubenci si nejčastěji pronajímají 90cm písmena a symboly na elektřinu, 30cm písmena a symboly na baterie

, různé spojené nápisy (například Bar, Love) a naše žárovkové řetězy. Jako novinku máme neonové nápisy a neonová písmena.

Stále více lidí si chce vytvořit z písmenek nějaké (ideálně české) zajímavé slovo. Jako je například LÁSKA, RADOST a podobně. V nabídce máme totiž i háčky a čárky, takže nic není problém. Nebo si například snoubenci vytvářejí z našich písmen svatební hashtag nebo nové příjmení.

K prodeji pak nabízíme 23cm kovová písmena na baterie. Ty jsou vhodná například jako lampička do dětského pokojíku nebo jako nevšední dekorace do vašeho bytu. 

Realizujeme také dopravu, instalaci a poradenství. Snažíme se snoubencům nabídnout full servis, aby jejich svatba byla přesně dle jejich představ.😊

 

5) Jsou i v této oblasti nějaké trendy? Pokud ano, co se chystá na sezónu 2023?

Od minulého roku máme jako novinku neonové nápisy, neonová písmena  a neonové číslice . Z nápisů máme například velmi populární neonový nápis Láska nebo Let´s party. U těch je dokonce možnost nastavitelnosti různých barev. Z neonových písmen si můžou snoubenci vytvořit opět své iniciály nebo celá jména či příjmení a číslice jsou ideální na oslavy a výročí.

ROZHOVOR S PŮJČOVNOU SVÍTÍCÍ PÍSMENA

 

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Další články se svatební tématikou zde:

| Žádný komentář »