Fotokoutek na svatbu

Fotokoutek na svatbu

Hlavní svatební sezóna je sice už pryč, ale pokud plánujete svatbu na další rok, tak vaše plánování musí být v plném proudu. Program pro svatebčany patří k jednomu z nejdůležitější bodu plánování. Jak vybrat tu správnou zábavu, aby se nikdo nenudil a ideálně si odnesl i vzpomínku z vašeho úžasného dne? Odpověď je fotokoutek na svatbu. Ideální zábava pro všechny, která nikdy neomrzí a vám zůstane památka na celý život. Věděli jste například, že z fotokoutku můžete mít kvalitní fotografie ve formátu 10×15 cm? A to není vše.

 

Výhod, proč si objednat fotokoutek na svatbu je mnohem více. První řadě je to jeho flexibilita. Nastavení je čistě a jenom na vás. Pokud máte tematickou svatbu, zvláštní přání nebo netradiční požadavek, vše je na domluvě. Ve fotokoutku se dá libovolně měnit pozadí, což dává více možností i při volbě rekvizit. Standardně s pronájmem obdržíte i balíček různých rekvizit, se kterými se můžete ve fotokoutku vyfotit. V nabídce jsou paruky, klobouky, barevné brýle nebo jiné pokrývky hlavy. Nechybí ani oblíbené myšlenkové nebo konverzační bubliny s vtipnými hláškami. Pokud budete mít zvláštní přání, rekvizity lze doplnit nebo vyrobit přesně na míru. Fotografie z fotokoutku můžou mít různé nápisy, iniciály nebo například oblíbené datum svatby. Vložit se dá i logo novomanželů.

Speciální cenové kombinace s DJ na svatbu se 50% slevou 

 

Fotokoutek na svatbu a jeho funkce

Fotokoutek na svatbu není jen krabice, která tiskne fotografie. Je to zábavný nástroj, který pomůže navodit tu správnou vtipnou atmosféru, a hlavně svatebčany zabaví například, když budou novomanželé na společném focení. To bývá na svatbě nejdelší chvíle. Všechny fotografie navíc budou uloženy na sdíleném disku, nebo je můžete rovnou sdílet na sociálních sítích.

 

 

Další velkou výhodou fotokoutku na svatbu je, že si jej můžete pronajmout na jak dlouho budete potřebovat. Ať už se jedná o zábavu na celý den, nebo půlden, anebo jen na několik hodin, vždy vám přijede váš fotokoutek nainstalovat tým profesionálů. Obsluha po celou dobu pronájmu je též samozřejmostí. Dokonalá zábava, která zachytí nejlepší okamžiky vaší svatby.

Článek dodal https://fotokoutekfunbox.cz/

 

| Žádný komentář »