Praha

10 nejkrásnějších míst na svatbu v Praze

Hlavní město Praha patří, dnes již oficiálně, do nejkrásnějších míst na naší planetě. Není divu, že čím dál víc si toto naše krásné město vybírají páry pro svůj svatební den. A to nejen ty čeští, ale i zahraniční. Přestože aktuálním trendem stále zůstávají staré stodoly a svatba v boho stylu, Praha i nadále patří k jedním z nejžádanějších míst pro uspořádání svatebního dne. Jak by také ne, historické památky, krásné uličky a kouzelná zákoutí, která se budou náramně vyjímat na svatebních fotografiích. Navíc kde jinde dostanete prvotřídní servis a splnění všech přání, než právě ve velkoměstě?

A jaká jsou aktuální top místa pro uspořádání svatby v Praze? Je jich opravdu hodně, ale snažili jsme se vypíchnout opravdu těch 10 nej:

1. Staroměstská radnice

Pokud chcete opravdu sáhnout po klasice není nic klasičtějšího než svatba na Staroměstské radnici. Výhodou je její poloha. I přesto, že po obřadu bude nutný přesun hostů, míst, kde uspořádat následnou hostinu a party je v centru nespočet. Jednou z nejhezčích restaurací je například Terasa u Prince.

2. Havlíčkovy sady

Pokud stále chcete zůstat relativně v centru s krásným výhledem, tak Havlíčkovy sady jsou skvělou volbou. Vše lze uspořádat na jednom místě – obřad, hostinu i večerní zábavu. Pokud vyjde navíc počasí, zážitek bude naprosto dokonalý.

3. Žižkovská věž

Kdo by se nechtěl v tento den vznášet v oblacích. Žižkovská věž vám tento zážitek dopřeje. Navíc kuchyně v místní restauraci Oblaca je opravdovým gurmánským zážitkem.

 

4. Chateau st. Havel

Kousek odlehlé přírody, a přesto ve velkoměstě. To nabízí hotel Chateau st. Havel. Navíc jejich svatební servis patří k těm nejlepším.

5. Trojský Zámeček

Toto kouzelné místo vám nabídne nejen nádherný výhled na Prahu, ale také pohádkové místo, které se bude na svatebních fotografiích neuvěřitelně vyjímat.

6. Zámek Hlubočepy

Jen kousek od Smíchova najdete tento nenápadný zámeček. Když však nakouknete dovnitř, zjistíte, že jste našli místo, kde je možné uspořádat vše – od obřadu až po večerní party. Navíc výborná dostupnost pro svatebčany.

7. Trojanův mlýn

Romantické prostředí mlýna v části Suchdol má neuvěřitelnou rodinnou atmosféru. Splní vám zde každé přání a vy budete uchvácení celým prostředím a plní nezapomenutelných zážitků.

8. Břevnovský klášter

Klasika, která snad nikdy neomrzí. Pro někoho možná se toto místo může zdát chladným a strohým, ale má své kouzlo a duši. Obřad zde můžete mít jak církevní, tak i civilní. Hostinu připraví v místní restauraci a večer, když se vše rozsvítí, jednoduše vám to vezme dech.

9. Hoffmanův Dvůr

Na samém kraji Prahy v obci Vinoř se rozléhá tento poklad. Budete se cítit jako někde na vesnici, a přitom stále v Praze.

10. Mlýn na Dobré vodě

A další mlýn v našem seznamu. Tady na vás bude dýchat atmosféra starého s novým. Původní prvky byly zachovány, ale doplněny o moderní detaily. Vůně kamene a dřeva vás bude provázet celým vaším dnem, stejně tak i gastronomický zážitek. Svatbu vám zde zrealizují i na klíč.

Krásný míst v Praze pro pořádání svatby je opravdu mnoho. Možností je takřka neomezeně. Stačí si říct, co chcete a už jen podle toho vybírat. Dostupnost služeb je ve velkoměstě opravdu nejširší a v podstatě si budete muset hrát jen s rozpočtem.

| Žádný komentář »