Svatební dary

Svatební dary

Svatební dary bez pochyby patří k celkovému svatebnímu rituálu. Ať už jste na straně svatebčanů či novomanželů, vždy přemýšlíte o tom, jak to zahrát se svatebním darem. Pokud jste na straně ženicha a nevěsty, často přemýšlíte, nad šetrným sdělením, že nejlepším svatebním darem jsou peníze. V tomto případě lze zvolit hned několik variant.

Pokud připravujete svatební informativní webové stránky, stačí přidat záložku se svatebními dary a informaci všem sdělit. Pokud si budete přeci jen nějaké svatební dary přát, můžete tam jejich seznam vypsat a například připojit rezervační formulář. To je pro případ, aby se vám nesešlo několik stejných svatebních darů. Kdo by stál o tři mikrovlnné trouby, že? Jestliže se přeci jen budete obávat, že někdo váš svatební web nenavštíví, připojte tuto informaci hned na pozvánku. Tam ji zajisté nikdo nepřehlédne.

Svatební dary

Svatební dary

Čím více svůj svatební dar, který si přejete obdržet, specifikujete, tím je pravděpodobnost, že dostanete přesně to, co si přejete, větší. Navíc ušetříte spousty času hostům s výběrem a případnými dotazy, zda ten či onen mixér je přesně dle vašich představ. Některé obchody dokonce poskytují i tzv službu Seznam svatebních darů. Pokud snoubenci mají například oblíbený obchod, můžou sestavit seznam svatebních darů přímo tam a hosté potom jen dle seznamu vyberou.

Rady pro svatebčany, jak vybrat svatební dary

Jste-li na druhé straně a svatební dar budete pro novomanželé vybírat, řiďte se pokyny a přání ženicha a nevěsty, jen tak jim uděláte největší radost. I když budete mít pocit, že jim přeci jen chcete zanechat něco na památku, originálně složené či zabalené finance potěší nejvíce. Spousty inspirace naleznete na ukázkových youtube videích či jiných sociálních sítích. Bankovky můžete například složit do různých originálních tvarů, mince zase nasypat do netradiční kasičky. Takový svatební dar jistě zaujme pozornost. A pokud se vám z jakéhokoli důvodu příčí darovat peníze, vždy to můžete vyřešit poukázkou do oblíbeného obchodu, kterou novomanželé jistě ocení. Originálním dárkem může být i gravírovaná láhev.

Sledujte nás na Pinterestu:

Další články se svatební tématikou zde:

| Žádný komentář »