Malé děti na vaší svatbě

Malé děti na vaší svatbě

Při plánování svatby je důležité myslet na složení hostů neboli myslet také na malé děti. Jednou z variant je samozřejmě děti ze svatby úplně vyloučit, což můžete uvést například na svatebním oznámení, nebo zajistit pro ratolesti vašich svatebčanů celodenní program a komfort tak, aby si to i rodiče mohli užít a nemuseli se starat. Níže vám dáme několik tipů, na co je potřeba myslet, když na vaší svatbě budou malé děti.

Malé děti na svatbě

1.Zasedací pořádek.

Je tím samozřejmě myšleno, že ty nejmenší děti budou sedět u svých rodičů, je nutné zajistit jídelní židličky. Pokud jsou děti trochu větší, např. 4 a více let, mohou sedět u samostatného speciálního stolu pro děti.

2.Dětské menu.

Pokud máte servírovaný oběd nebo i celodenní raut, myslete vždy na jeho složení s ohledem na děti. Nezapomeňte na klasická dětská jedlá jídla jako jsou hranolky, bramborová kaše, kuřecí plátek, nakrájené ovoce apod.

3.Možnost odpočinku.

Pokud je svatba celodenní záležitostí, ujistěte se, že hosté s malými dětmi dostanou přednostní check – in ve svých pokojích. Pokud hosté přespávat nebudou, je dobré mít místnost na odpočinek, popřípadě polední klid.

4.Zábava.

Tak a tady se meze nekladou. Tipů na dokonalou zábavu pro děti je nespočet od skákacího hradu, přes nafukovací zvířátka z balonků až po klauna. Druh zábavy se odvíjí především od prostor, kde se svatba koná, zda se jedná o interiér či exteriér a samozřejmě jaké bude počasí. Společně s programem pro děti je dobré mít i jeho organizátora. Nepověřujte tím vaši svatební koordinátorku. Nebude mít prostor starat se o program dětí, stejně tak tím nepověřujte svědky, kamarádky nebo maminky. Nebudou z tohoto úkolu nadšené.

5.Kdo se vám o děti postará?

Tak a poslední nejdůležitější bod. Pokud budete organizovat zábavu pro děti a budete chtít myslet i na jejich rodiče, nejlepší variantou je také babysitting. Uvidíte, jak na vaši svatbu budou rodiče ratolestí s láskou vzpomínat. Není nic horšího než znuděné řvoucí dítě a jeho zoufalí rodiče. Ta kapka se v celkovém rozpočtu ztratí a vy budete za hvězdu.

Malé děti na svatbě

Malé děti na svatbě

 

Už vám přítomnost dětí na svatbě nepřijde tak děsivá? Správně, nemusí. Stačí jen správná organizace a nápad, nepodcenit krizové situace a vše pak klapne, jak má.

Potřebujete s organizací vaší svatby poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Sledujte nás na Pinterestu:

Další články se svatební tématikou zde:

 

| Žádný komentář »