Jaký je rozdíl mezi fotokoutkem a polaroidem

Jaký je rozdíl mezi fotokoutkem a polaroidem

Pokud organizujete svatbu či firemní večírek, nebo narozeninovou party, jistě přemýšlíte o tom, jakou zábavu připravit pro své hosty. Vaše myšlenky se jistě zastavily nad fotokoutkem nebo polaroidem. Ale jakou variantu zvolit a jaký je v tom vlastně rozdíl?

Fotokoutek

Fotokoutek je služba, která se v podstatě postará o vše. Zajistí dopravu, obsluhu, tisk, rekvizity apod. Většinou tuto službu zajišťuje nějaká agentura nebo ji můžete zkombinovat například s DJem, který vám bude dělat hudební doprovod na parketu. Hlavní výhodou je, že dostanete vše najednou a nemusíte se už o nic dalšího starat. Fotografie se tisknou rychle a ve vysoké kvalitě. Z oslavy si tak odnesete velmi pěknou vzpomínku. Navíc typ, pozadí nebo téma na fotografii jsou čistě jen na vás a přizpůsobí se tématu vaší party. Další výhodou je množství rekvizit, které jsou s fotokoutkem dodávány v základním balíčku. Pokud se na to cítíte, můžete se obsluhy fotokoutku chopit sami. A v neposlední řadě, všechny fotografie z fotokoutku jsou uloženy i digitálně, to znamená, že o ně nepřijdete.

Jaký je rozdíl mezi fotokoutkem a polaroidem

Výhody fotokoutku

Komplexní servis

Rychlost tisku

Kvalita fotografií

Flexibilita

Množství rekvizit

Nevýhody fotokoutku

Vyšší cena

Prostorově náročnější

Na druhou stranu je polaroid prostorově i finančně úspornější, ale velikou nevýhodou je kvalita fotografií, které se ne vždy povedou. Dále velikost fotografií, která je opravdu nedostačující. V případě této volby se hosté většinou fotí sami a pokusů o hezkou fotografii může být několik, což může způsobit, že náplně do polaroidu dojdou příliš rychle a všichni hosté se nestihnou vyfotit. Jak již zmíněna úspora prostoru může být v tomto případě výhodou. Snad jste se přesvědčili, že by fotokoutek na svatbě neměl chybět, podobně jako svatební fotograf.

| Žádný komentář »