Hudba na svatební party

Hudba na svatební party

Neumíte si představit svatbu bez pořádné svatební party? My si neumíme představit pořádnou svatební party bez skvělé hudby. Pokud jste právě uprostřed příprav vaše velkého dne, jistě již přemýšlíte i o hudbě. Hlavně o té na svatební party. Jak zajistit tu správnou hudbu? Jednoznačně prostřednictvím profesionála.

DJ a jeho hudba na svatební party

Zapomeňte na reprodukovanou hudbu hrající z play listu vašeho notebooku. Pokud si chcete užít kvalitní muziku na svatební party, a ještě zažít skvělou show, rozhodně to musí být v rukou profesionála. Správný DJ ví přesně, jak rozproudit publikum, jaký hit kdy zahrát a navíc, na písničkách se můžete i společně domluvit. Kromě toho, že repertoár je široký a hraje se v podstatě vše od 60. let po současnost, správný DJ ví přesně, co z reproduktorů právě pustit, aby se party správně rozjela. Pokud si přejete vynechat některé interprety nebo hudební styly, i na tom se dá vždy dohodnout.

 

 

Živá hudba

Další volbou může být i živá hudba. Svatební kapela je též skvělou volbou na svatební party, obzvlášť pokud si s kapelou sednete, co se žánrů a repertoáru týče. Živá kapela má svoje přednosti a rozhodně své kouzlo, nicméně jsou to pořád jen lidi, kteří budou potřebovat přestávky. Což může být jednou z velkých nevýhod. Další nevýhodou mohou být písničky na přání. I přesto, že rozsah může mít kapela veliký, nikdy nebude znát vše. A přijde okamžik, kdy přání nebude moct někomu splnit.

 

 

Pokud se budete rozhodovat ohledně hudby na svatební party, zvažte hlavně všechna pro a proti. Přemýšlejte nad tím, co od večerní akce očekáváte a co je hlavním cílem. Pokud je to neutuchající zábava do brzkých ranních hodin, DJ by měl být jasnou volbou. Je to téměř nevyčerpatelná studna. Spousty možností a nekonečný play list. K hudbě je schopný DJ přidat například i světelnou show, stroboskopy (i když dnes nejsou již tolik vyžadovány), nebo různé mlhy. Na druhou stranu živá hudba v podobě kapely může mít tu správnou atmosféru. Jestli jste časově omezený, nebo netoužíte po party do rána, můžete zvolit i živou kapelu, kterou si před tím určitě poslechněte a dopředu odsouhlaste, co vše vám zahraje.

 

Ať už zvolíte jakoukoli variantu, neprohloupíte a jistě oceníte výhody obou. Ve finále správnou atmosféru vytváří přítomní na parketu, ať už z reproduktorů hraje cokoli.

 

| Žádný komentář »