Fotokoutek na vaši svatbu

Jste právě uprostřed plánování vaší svatby a přemýšlíte, jak zabavit během celého dne svatební hosty? Fotokoutek je jednoznačně skvělou volbou. Fotokoutek Funbox na svatbu (https://fotokoutekfunbox.cz/) hosty nejen zabaví, ale z vaší veselky neodejdou s prázdnou. Odnesou si krásnou vzpomínku v podobě fotografie. A ne leda jaké fotografie. Fotografie z fotokoutku nastavíme, jak si budete jen přát.  

Jaké jsou hlavní výhody fotokoutku Funbox na svatbě?

 
  • – Baví hosty během celého dne, nebo ve vybrané části vašeho svatebního dne. Vše je na domluvě. Fotokoutek Funbox si můžete pronajmout na jak dlouho budete chtít.

 

  • – Celý fotokoutek může být podle vašich představ. Díky široké škále rekvizit budou fotografie originální a zábavné. Hosté si odnesou milou vzpomínku, a ještě se skvěle pobaví. Pokud si z našich rekvizit nevyberete, není problém vytvořit rekvizity přímo na míru.

 

  • – Fotokoutek Funbox tiskne velice kvalitní fotografie. Zapomeňte na fotografie z polaroidu. Z fotokoutku obdržíte fotografii v klasickém rozměru 10×15 cm v té nejvyšší kvalitě.

 

  • – Máte tematickou svatbu? Vytvoříme vám do pozadí vašich fotografií, co si budete přát. Zátiší Havaje, Eiffelovou věž nebo třeba i Saharu. Přidat můžeme i datum svatby a iniciály novomanželů, aby se na takovou událost nikdy nezapomnělo.

 

  • – Doprava a profesionální obsluha je samozřejmostí. Vše provádí vyškolení odborníci, kteří vám poradí, kam nejlépe fotokoutek umístit. Stejně jako následná demontáž a úklid proběhne diskrétně a nenaruší zábavu na svatbě.

 

  • – Můžete vytisknout tolik fotografií, na kolika se domluvíme. Vytištění trvá opravdu chviličku a ihned můžete lepit do svatební knihy, jako překvapení pro novomanželé.

 

  • – Všechny fotografie bezpečně uložíme na zvolené úložiště. Můžeme také okamžitě sdílet i na sociálních sítích.

 

Jsou všechna uvedená pozitiva stále málo, abyste se rozhodli pro tu nejlepší zábavu na svatbu?

Neváhejte se sejít osobně a zeptat se na všechny detaily a vymoženosti, které fotokoutek umí. Vybírejte z osvědčených dodavatelů a nezapomeňte na recenze. Podívejte se i na doplňkové služby a výhodné balíčky, které jsou často s fotokoutkem nabízeny. Například služby DJe, nebo moderátora. Popřípadě pouze ozvučení obřadu či večerní diskotéky. Možností je mnoho, stačí si vybrat.

 

| Žádný komentář »