DJ na svatbu

DJ na svatbu

Plánování svatby je v plném proudu a vy jste právě ve fázi, kdy se rozhodujete pro DJ na svatbu. Jak k tomu přistoupit a na co si dát pozor? Klíčových bodů, jak se správně vybrat je hned několik. Zkuste si napsat seznam a potom postupně odškrtávat.

Máte zvolené místo, výzdobu, pozvánky a chybí vám ještě DJ na svatbu? Je nejvyšší čas vybrat toho správného. Ale jak to správně udělat a podle čeho se řídit?

 

DJ na svatbu

 

Reference jsou důležité, nepodceňujte je. Pokud má s DJem na svatbu přímo někdo z vašeho okolí osobní zkušenost, vyslechněte si ho a zjistíte, zda by vaše představy mohl též naplnit.

Osobní setkání je další důležitý krok, který by měl správný DJ navrhnout sám. Je to osoba, která bude přítomná na vašem nejdůležitějším dni, proto je neméně důležité, abyste si sedli.

 

 

 

Služby, které DJ nabízí, by měly být jasně dané a přehledné. Musíte svědět, za co budete platit. Ideální nastavení je sazba za hraný úsek, plus každá další hodina navíc.

Nezapomeňte se zeptat na rozsah písniček, který DJ hraje. Je důležité, abyste nenarazili na milovníka pouze jednoho žánru. Správný DJ na svatbu by měl být opravdu široký rozsah.

 

DJ na svatbu

 

Doplňkové služby jako moderování svatebních her nebo ozvučení obřadu jsou velkou výhodou. Nebudete muset najímat další osoby. O vše se tak může postarat DJ například ve spolupráci s koordinátorkou.

Ošetřete si spolupráci smlouvou. Každý profesionál to dělá automaticky. Podívejte se na podmínky odstoupení a případné řešení nemocí apod.

Zjistěte, zda DJ nenabízí i výhodné balíčky. Plánujete zábavu v podobě fotokoutku? Zeptejte se, zda tuto službu může zajistit za výhodnější ceny. Budete mít vyřešeny dvě věci v jednom.

Hlavně myslete na to, že ne vždy nejdražší je nejlepší a zároveň nešetřete na večerní zábavě, nebo na ozvučení obřadu. Pokud máte možnost, jděte si práce DJ poslechnout. Zjistíte, jaký styl hraje, jak udržuje kontakt s hosty a jakou aparaturu používá. I toto vám pomůže při rozhodování. Čím lepší příprava při výběru, tím menší starosti při vašem velkém dni.

| 1 komentář »