DJ na svatbu

Dj na svatbu, ano či ne ?

Na svatbu beze všeho patří hudba. Provází svatebčany po celý den. Ať už jako jemně dokreslující pozadí, nebo doprovod u obřadu či zvýšené decibely na parketu. Již od pradávna patří hudba všude tam, kde se slaví, oslavuje, a hlavně dobře baví. V dnešní době máme nespočet možností, jakou hudbu si zajistit. Ať už se jedná o repertoár či jeho interpretaci. Nejčastějšími možnostmi stále zůstává živá kapela, nebo profesionální DJ. Je DJ na svatbu tou správnou volbou?

 

DJ na svatbu, ano či ne?

Existují samozřejmě plusy a mínusy, proč je DJ na svatbu ano či ne. Stejně tak je to u živé kapely. Dovolíme si tvrdit, že u reprodukované a neřízené hudby jsou to spíše převládající mínusy, a proto tuto možnost zde ani neuvádíme. Pokud se rozhodujete pro DJe na vaši svatbu, vždy dejte na pozitivní recenze. Například na www.djs-nasvatbu.cz. Vzhledem k téměř neomezeným možnostem a velikosti trhnu v tomto odvětví je velice těžké se zorientovat a vybrat dobře. Pokus budete mít v podstatě jenom jeden. Domluvte si osobní setkání. Profesionální DJ by vám toto měl nabídnout sám. Poslechnete si nejen nabídku, užitečné informace o zkušenostech, ale také zjistíte, jak je vám DJ sympatický, nebo spíše jak je sympatický jeho projev. Správný DJ není jen pouze osoba za pultem, která pouští písničky, je to taky moderátor, který dokáže hosty pobavit.

 

DJ na svatbu

 

Pokud si objednáte služby DJe během celého svatebního dne, můžete jej využít hned u obřadu. Správné ozvučení obřadu je velice důležité a je doporučována i zkouška před svatebním dnem, nebo několik hodin před obřadem samotným, aby se ujistilo, že vše funguje tak jak má. DJ se vám postará i o hudební pozadí během oběda či rautu a samozřejmě jej můžete využít i jako moderátora pro svatební hry. Vše záleží na domluvě a zkušenostech. Další služby, který DJ na svatbu nabízí jsou například světelná show, různé mlhy nebo stále oblíbené karaoke. Neváhejte se na toto vše doptat na osobní schůzce, ať víte, co vše od DJe na svatbu můžete očekávat.

Podívejte se na další naše články ZDE.

| Žádný komentář »