10 nejkrásnějších míst pro svatbu

10 nejkrásnějších míst pro svatbu v České republice

Plánování svatby je krásné období, ale zároveň i stresujícím pro nevěstu a ve finále i pro ženicha. Těžko říct, zda bylo plánování svateb dříve jednodušší, kdy na výběr byla jen radnice pro obřad, tři restaurace pro hostinu, a tak dvoje svatební šaty z dovozu. V dnešní době takřka neomezených možností jde většinou hlava kolem. Dnes se podíváme na 10 nejkrásnějších míst pro svatbu v České republice, kde svůj jedinečný den uspořádat.

1. Dvůr Perlová voda

Kouzelné místo v Kostelci nad Ohří vás vtáhne především jedinečnou atmosférou. Prostředí statku a malého pivovaru je velice osobité a přátelské. V úžasné společenské místnosti pod dřevěnými trámy se hosté budou jistě bavit až do ranních hodin. Navíc nabízejí i místní koordinátorku, která to má vše v malíku a postará se o hladký průběh svatby.

2. Statek Luníkov

Rodinné prostředí krásného a útulného statku kousek za Kladnem. Prostředí je tak vlídné, že se vám odsud nebude chtít vůbec pryč. Práci tady všichni dělají rádi a od srdce a je to cítit. Ideální místo pro boho svatbu, které nabízí i stylové ubytování.

3. Zámek Niměřice

Nenechte se ošálit na první pohled. Jedná se sice o zámek, ale tak trochu netradiční. Pro obřad zde slouží jak krásné rozlehlé venkovní prostory, tak i naprosto kouzelná malá kaplička, která k zámečku patří. Jako bonus navíc jsou úžasní majitelé, pro které není žádný problém vám splnit jakékoli přání.

4. Hotel Popovičky

Opravdu jen kousek za Prahou směrem po dálnici D1 leží jedinečný hotel s nádechem luxusu, který ovšem nepůsobí snobsky, ale až velmi sympaticky. Krásné apartmány a příjemné wellness můžete okupovat už den předem a dopřát si úžasnou relaxaci před vaším velkým dnem.

5. Wellness Hotel Boží Oko

Toto místo si zamilujete, a i po svatbě se sem budete chtít pořád vracet. Uzavřený statek s krásnou stodolou, skvělým ubytování a perfektním wellness vás prostě dostane. Dokonalá oáza na jihu Čech nedaleko Hluboké nad Vltavou.

6. Lichtensteinská stodola

Malebná venkovská chalupa blízko Šternberku na vás dýchne tím pravým venkovem. Okouzleni budete nejen prostředím a voňavým dřevem všude okolo, ale i majiteli, kteří do přestavby dali celé srdce a vytvořili tak dokonalé prostředí pro vaši svatbu.

7. Na Čechách

V Lačnově u Poličky, kde se toto kouzelné stavení nachází, byste jen těžko hledali něco unikátnějšího. Prostředí zahrady přímo vybízí k uspořádání romantické svatby.

8. Jitravský Dvorec

Pokud toužíte uspořádat svatbu na venkově, ale se službami hotelu, je Jitravský Dvorec ideální místo. Jak hotelový komplex, tak i prostředí penzionu je přátelské, romantické a splní vám každé přání.

9. Zámecký statek Býkov

Na Plzeňsku je také pár krásných míst a mezi ně patří i Hotel Zámecký statek Býkov. Celý komplex vám uzavřou a budete mít dokonalé soukromí. Je zde prostor jak pro civilní, tak i pro církevní sňatky v malebné kapli Jana Nepomuckého.

10. Rezidence Liběchov

Kdo neochutnal jejich gastronomii, přišel o hodně. V rezidenci Liběchov to s mlsnými jazýčky umí dokonale. Dokonale bude vypadat i vaše svatební menu. Prostředí residence je útulné a vtáhne do počátku 20.století. Stylové pokoje a privátní wellness ocení určitě i svatebčani.

 

Samozřejmě krásný míst po České republice je nespočet a vybrat jen deset z nich nebylo snadné. Nicméně věříme, že byly a budou pro vás inspirací, ať už prostředím nebo stylem, v jakém svatby nabízejí. Pokud si vyberete z těchto míst nebo z jakéhokoli jiného, věříme, že vaše svatba bude nezapomenutelná a jedinečná.

Vyberte si služby na vaší svatbu zde:

| 2 komentářů »